جیسون استاتام و بروس لی هم با لشکریان مختار دیده شدند

          درسریال امام علی(ع) میر باقری با داشتن کاراکتر _قطام _  و پرداختن به شخصیت او داستانش را جذاب و دراماتیک تعریف میکند و سریال همراه با دیالوگهای زیباش در خاطر میماند.

        اما  سریال عجیب و غریب مختار نامه  دیالوگش را از کارتون  گوریل انگوری میگیرد / شخصیتهای عرب زبانش پشت سر هم ضرب المثل های ایرانی بلغور میکنند و صحنه های جنگی اش را  از روی فیلمهای هنک کنگی کپی میکند  .

در این داستان تاریخی و رئال که مثلا باید قابل باور باشد مختار با اسبش از روی اسب دیگری میپرد !!!  یکی از شهدای کربلا که عهد کرده  شمشیر از غلاف بیرون نیاورد . دور از جون مثل جکی چان و بروس لی (شاید هم بهتر)کاراته و کنگ فو میزند و مثل استیون سیگال/  بر روی کانگستر های لشکر عمر سعد انواع فنون جودو را پیاده میکند !!!  

       این شاهکارهای رزمی  این هفته چشم کور میکند .........گرفتن تیر رها شده از کمان / روی هوا ؟؟؟ ... اون هم با دست؟؟؟ یعنی میشه؟ جل الخالق .

         از این دست صحنه ها بسیار است و مشت نمونه خروار    

         مطمئنا  برای مثلا جذاب شدن این سریال از این صحنه ها پیش از این هم  بوده و باز هم خواهد بود /من همه قسمتهای پخش شده این سریال رو ندیده ام / اما با دیدن همین یک قسمت هم میتوانم  به اقای میر باقری بگویم دمت گرم که اینگونه از قاتلان امام حسین(ع) انتقام میگیری! من که کلی حال میکنم ولی اصلا باور نمیکنم !

        

/ 85 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آشپز20

با سلام شما چند وقت پیش دستور نوشابه ای رو خواسته بودین که متاسفانه من تا حالا اسمش رو نشنیده بودم از دوستان دیگه هم پرسیدم کسی دستور تهیه اش رو نمیدونست میشه لطف کنید بفرمایید این نوشابه متعلق به کدام کشور هست شاید بتونم اینجوری کمکتون کنم و دستورش رو پیدا کنم

ساغر

سلام متاسفانه فیلم سازی توی ایران پیشرفتی نداشته مخصوصا در زمینه فیلم تاریخی باید به همین ها قانع بود[گل]

امیر

خوب نوشتی کاشکی اینها سنگ عربها را به سینه نمی زدنند اگه هنر دارند بروند فیلم عربها چه بسر ایرانیها اوردنند براساس تاریخ میساختند ومیددند مردم چه بیزار میشدنند ازهر چه عرب خوب وبد

منیره

چه جالب !! شنیده بودم این اثر میر باقری حکایتی شده برای خودش ولی نه دیگه تا این حد ... البته با همه اینها گویا از بازی زیبای برخی شان نمیشود گذشت...ما که ندیدیم فقط شنیدیم

محمود

دوستان سلام فاگه کسی می تونه به من کمک کنه خوشحال میشم بهم بگید چطوری می تونم حرفم رو مستقیم به میر باقری بگم. حرفایی دارم که دوست دارم خودش هم بدونه هر چند بعید می دونم این اقا وقت کنه و حرف مردم خودش رو گوش کنه و فکر کنم بیشتر به فکر اینه که از مردم عراق جومونگ و بروسلی و شینگن بسازه تا از مردم خودش رستم و فردوسی.

م.امید

سلام برادر روشن داداش با خواندن این پستت خنده بر لبانمان آمد! واقعا دقیق هستید و به همه چیز دقت میکنید... داداش فیلم فیلم است و با واقعیت فاصله دارد و کارگردان هم بیشتر میخواهد مخاطبانش زیاد شوند تا چیز دیگر... یا علی...[گل]

حسین

سلام حسین جون سخت نگیر! یه سوال : اگر این گونه نبودند سژاهیان اسلام و این دلیر مردانگی ها را نداشتن به نظر شما آیا می توانستند از همان آغاز با یک عده قلیل به همچین فتوحاتی برسند!؟

arash

inha har filmi ke sakhtan ye jahaish ro ham sansor kardan hich vaght filmashun ba vagheiat nemikhune chon be nafeshun nis !